#1 2010-05-08 13:20:17

HiroArts

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-05
Posty: 48
Punktów :   -1 

HPA -1- Powrót z innym celem

Wróciłem na dawne stanowisko! Obiecywałem zmienić klan, więc to zrobię. Od teraz do Anty-Trolla będę przyjmował zasłużonych ludzi, których dobry los opuścił. Przyjąłem Turela, którego z otwartymi
rękoma zawsze przepuszczę. Kiedyś należał do ekipy i stracił ich zaufanie poprzez stworzenia sobie multikonta. Aż dotąd niektórzy twierdzą, że Turel jest trollem. Ludzie, nieludzie i trolle - ogarnijcie się! Być może złamał regulamin, ale przez tą akcję
stracił uwielbienie! Przeszkodziło komuś te multikonto w jakikolwiek sposób? Turel mocno przeżył wynik tej sytuacji. Nadal ze wszystkimi Anty, którzy byli kiedyś i teraz nimi są - jesteśmy po jego stronie
! Przyjąłem rzecz jasna Hooligankę, gdyż mam do niej pełne zaufanie i wiem, że przetrzyma ten klan. Dołączył także ItachiVitachi. Nie jest zbyt krytykowany ani znany. Ale do niego niosę żal, gdyż wiele razy dostał za swoje. Przyjąłem go bez żadnych problemów. Zgłoszenia wysłało jeszcze wiele osób, ale ich nie przyjąłem. Zapewniam, że od teraz - każda decyzja w związku z trollami z Czarnej Listy i z ekipą będzie musiała być zaakceptowana nie tylko wśród Anty-Trolli, ale także wśród innych userów, jeśli tylko sonda z tą decyzją się sprawdzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl